SG73S2ERTTD8453F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8453F
JLCPCB Part #
C6487948
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS