SG73S2ERTTD822J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD822J
JLCPCB Part #
C5917248
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS