SG73S2ERTTD8200F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8200F
JLCPCB Part #
C5894676
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS