SG73S2ERTTD8060F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8060F
JLCPCB Part #
C7361301
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS