SG73S2ERTTD7680F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7680F
JLCPCB Part #
C6295696
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS