SG73S2ERTTD752J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD752J
JLCPCB Part #
C6222667
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS