SG73S2ERTTD751J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD751J
JLCPCB Part #
C6678600
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS