SG73S2ERTTD7501F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7501F
JLCPCB Part #
C5753654
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS