SG73S2ERTTD7321F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7321F
JLCPCB Part #
C5894670
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS