SG73S2ERTTD7150F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7150F
JLCPCB Part #
C5917227
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS