SG73S2ERTTD6R8J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6R8J
JLCPCB Part #
C7080048
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS