SG73S2ERTTD6981D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6981D
JLCPCB Part #
C5894666
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS