SG73S2ERTTD68R0F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD68R0F
JLCPCB Part #
C7361282
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS