SG73S2ERTTD680G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD680G
JLCPCB Part #
C7080040
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS