SG73S2ERTTD6802F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6802F
JLCPCB Part #
C7361278
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS