SG73S2ERTTD6802D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6802D
JLCPCB Part #
C6487928
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS