SG73S2ERTTD66R5F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD66R5F
JLCPCB Part #
C5753645
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS