SG73S2ERTTD6651D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6651D
JLCPCB Part #
C6222657
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS