SG73S2ERTTD6343F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6343F
JLCPCB Part #
C6295680
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS