SG73S2ERTTD6340F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6340F
JLCPCB Part #
C5917200
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS