SG73S2ERTTD625J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD625J
JLCPCB Part #
C5753642
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS