SG73S2ERTTD623G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD623G
JLCPCB Part #
C6295673
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS