SG73S2ERTTD6202F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6202F
JLCPCB Part #
C5753640
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS