SG73S2ERTTD6200F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6200F
JLCPCB Part #
C6678567
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS