SG73S2ERTTD6190D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6190D
JLCPCB Part #
C5917176
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS