SG73S2ERTTD6041F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6041F
JLCPCB Part #
C5753636
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS