SG73S2ERTTD5903F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5903F
JLCPCB Part #
C6295668
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS