SG73S2ERTTD5902F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5902F
JLCPCB Part #
C6222653
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS