SG73S2ERTTD5902D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5902D
JLCPCB Part #
C5917161
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS