SG73S2ERTTD5760F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5760F
JLCPCB Part #
C6222651
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS