SG73S2ERTTD564G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD564G
JLCPCB Part #
C7080017
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS