SG73S2ERTTD562J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD562J
JLCPCB Part #
C5753632
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS