SG73S2ERTTD5601F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5601F
JLCPCB Part #
C7361250
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS