SG73S2ERTTD5360F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5360F
JLCPCB Part #
C7080006
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS