SG73S2ERTTD51R0F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD51R0F
JLCPCB Part #
C6222638
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS