SG73S2ERTTD515J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD515J
JLCPCB Part #
C6295658
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS