SG73S2ERTTD513G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD513G
JLCPCB Part #
C6487904
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS