SG73S2ERTTD5112F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5112F
JLCPCB Part #
C7312787
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS