SG73S2ERTTD510G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD510G
JLCPCB Part #
C6222629
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS