SG73S2ERTTD4993D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4993D
JLCPCB Part #
C7312781
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS