SG73S2ERTTD4870F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4870F
JLCPCB Part #
C5917134
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS