SG73S2ERTTD470G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD470G
JLCPCB Part #
C6295650
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS