SG73S2ERTTD4423F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4423F
JLCPCB Part #
C5894610
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS