SG73S2ERTTD4420F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4420F
JLCPCB Part #
C6678535
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS