SG73S2ERTTD43R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD43R2F
JLCPCB Part #
C6487893
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS