SG73S2ERTTD4221F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4221F
JLCPCB Part #
C7312758
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS