SG73S2ERTTD3922D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3922D
JLCPCB Part #
C6222587
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS