SG73S2ERTTD390G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD390G
JLCPCB Part #
C5753594
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS