SG73S2ERTTD3903F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3903F
JLCPCB Part #
C7079971
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS