SG73S2ERTTD38R3F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD38R3F
JLCPCB Part #
C6678502
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS